Jak objednat zájezd

1. Vyberte si zájezd, o který máte zájem. Vyplníte nezávaznou objednávku v detailu zájezdu a odešlete ji.
2. V dalších krocích objednávky Vám budou nabídnuty doplňkové služby a vstupenky. Ty si můžete předběžně objednat. Informace o platbě obdržíte spolu s kalkulací zájezdu.
3. Po odeslání objednávkového formuláře Vám zašleme emailem souhrn vaší rezervace.
4. Od této chvíle Vám po 3 pracovní dny garantujeme sjednané podmínky a Vy tak získáváte čas na rozmyšlenou.
5. V nejbližší době Vám zatelefonujeme a vše si vzájemně potvrdíme či doplníme a zodpovíme Vaše případné dotazy. Potvrzení by mělo proběhnout v den rezervace, nejpozději následující pracovní den.
6. Emailem Vám zašleme kalkulaci s platebními údaji a cestovní smlouvu. Do 3 pracovních dní od této chvíle je potřeba uhradit zálohu zájezdu, která činí 50 % z celkové ceny.
7. Měsíc před odjezdem je potřeba uhradit doplatek.

Odeslal jsem nezávaznou objednávku, co teď?

V den rezervace nebo nejpozději následující pracovní den Vás budeme telefonicky kontaktovat a spolu dořešíme detaily objednávky.

Při objednávce jsem špatně vyplnil některé údaje. Jak mám postupovat?

Rezervace je nezávazná, vše se dá ještě změnit a upravit. Můžete tak učinit telefonem nebo emailem.

Nezávazně jsem si objednal zájezd a vyplňuji další údaje. Chci uzavřít smlouvu a zaslat potvrzení, ale nejde to. Co mám dělat?

Do chvíle, než od nás obdržíte emailem kalkulaci, smlouvu nelze uzavřít. V této chvíli lze pouze doplnit údaje o cestujících a uložit změny.

Lze změnit termín zájezdu nebo cestující osobu?

Změny jsou posuzovány individuálně a ve většině případů bývají zpoplatněny z důvodu využívání nízkonákladových leteckých společností. Tyto společnosti mají striktní pravidla změn a veškeré služby bývají za poplatek. 

U leteckých zájezdů je důležité uvádět přesná jména cestujících tak, jak jsou zapsána na cestovním dokladu.

Next Post

Pojištění

Ne Lis 3 , 2019
1. Vyberte si zájezd, o který máte zájem. Vyplníte nezávaznou objednávku v detailu zájezdu a odešlete ji.2. V dalších krocích objednávky Vám budou nabídnuty doplňkové služby a vstupenky. Ty si můžete předběžně objednat. Informace o platbě obdržíte spolu s kalkulací zájezdu.3. Po odeslání objednávkového formuláře Vám zašleme emailem souhrn vaší […]