Pojištění

Pojištění EASY: základní cestovní pojištění Generali pro případ úrazu či onemocnění. Pojištění kryje léčebné výlohy vč. repatriace do 3 000 000 Kč, zubní ošetření do 10 000 Kč a přivolání opatrovníka do 50 000 Kč.

Pojištění UNIVERSAL + STORNO: pojištění, které je rozšířeno o úrazové připojištění, pojištění zavazadel, odpovědnosti za škodu a pro případ zrušení cesty.

Podrobnou tabulku o pojištění najdete zde.

Lze zakoupit samostatně STORNO bez cestovního pojištění?

Bohužel, nelze. Storno u nás zakoupíte pouze v balíčku s cestovním pojištěním u pojišťovny Generali.

Na co se STORNO k zájezdu vztahuje?

Storno zájezdu lze uplatnit pouze v případě, že na zájezd nemůžete nastoupit z vážných zdravotních důvodů či nepředvídatelných situací (např. živelná pohroma).

Jak postupovat v případě, že se zájezdu nemohu účastnit ze zdravotních důvodů?

Pokud nemůžete nastoupit na zaplacený zájezd, musíte tuto skutečnost neprodleně oznámit (emailem) cestovní kanceláři. Poté provedete hlášení škodné události na pojišťovnu podle pokynů, které Vám zašleme.

Next Post

Zavazadla

Ne Lis 3 , 2019
Pojištění EASY: základní cestovní pojištění Generali pro případ úrazu či onemocnění. Pojištění kryje léčebné výlohy vč. repatriace do 3 000 000 Kč, zubní ošetření do 10 000 Kč a přivolání opatrovníka do 50 000 Kč. Pojištění UNIVERSAL + STORNO: pojištění, které je rozšířeno o úrazové připojištění, pojištění zavazadel, odpovědnosti za škodu a […]